محل تبلیغات شما
یا من نفذ فی کل شی امره؛ ای که در هر چیز دستورش نفوذ کرده

از این چرت و پرتا توی یوتیوب زیاد هست
اما این دفعه واقعا نتونستم جلو خودمو بگیرم! خلاصه که دم خلاقیت بشری گرم
بگم که دفترچه خاطرات هشتممو پیدا کردم! خیلی خاطره انگیز بود، چقدر خوشحالم که الآن برگشتم به عادت خاطره نویسیم چون در این صورت با دیدن دفتره افسوس می خوردم. وقت نکردم همشو بخونم اما اگه بشه بعد درست خوندن و تحلیلش دربارش می نویسم. فعلا تا اینجاهایی که دیدم در حال ذوق کردن از گرفتن کارنامه ترم دوم و دوم شدن تو پایه(و جلو زدن از عرب سلمانی!)بودم. بعدشم تابستون شده و صفحات رنگ و بوی شادی و تفریح و 8تایی آنه شرلی رو گرفتن. قربون خودم برم، با چه ذوقی خوندم من این 8جلدو!
 و اینکه یه صفحه دیگه هم پیدا کردم که مربوط می شد به اولین برخورد من با اتک.اون موقع هم علاقه داشتم به نقد کردن، اما چه نقد مضخرفی نوشتم در این باب(واقعا خجالت می کشم ازش!)انقدر از دیدن خود اتک شگفت زده بودم که فقط یه سری خزعبلات پشت هم ردیف کردم.
این بود! فردا امتحان دینی داریم از درس 5و6 و من 6رو نخوندم هنوز. برم سراغش.
و یادم بندازید آخر هفته حتما ماجرای پایان نامه هیستوریا» رو تعریف کنم

وقتی سلام و احوالپرسی ها برایم مسئله می شود!

مهاجم فرهنگی یا اسطوره؟

شیر مسموم، دختر مظلوم؛ تئاتر مغموم

100% ,اتک ,هم ,h ,iframe ,embed ,iframe aparat ,h iframe ,aparat embed ,} h ,embed frame ,iframe aparat embed ,aparat embed frame

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cangiowrithha تفسیر آفتـاب فروش سگ | انواع نژادهای سگ استا موزیک Margaret's game John's life هر روز clarrobsichtbers وبلاگ رسمی امیرعلی مهاجری دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان