محل تبلیغات شما

یا من هو شدید العقاب؛ ای سخت کیفر دهنده

یک ماه از موقعی که برنامه ماهانه مهرمو ریختمگذشت. حالا وقت بازبینی و محاسبه شخصیه. این ماه چطور بود؟ چقدر از خودم راضیبودم؟ و برای ماه دیگه میخوام چی کار کنم؟

مهرماه شروع خوبی داشت اما پایانش به خاطرتعطیلیای زیاد به تنبلی طی شد. از وضعیت درسیم راضیم، توی تفریح زیاده روی کردم،به ورزش نرسیدم و دوست دارم بیشتر کتاب بخونم.

برای ماه دیگه.واقعا میخوام برای فعالیتایی کهدوسشون دارم، یعنی تفریحاتم زمان هفتگی اختصاص بدم تا انقدر باز و آزادانه نباشهکه ببینم ای داد، چقدر وقتم تلف شد!

تو فکرشم یه گروه متشکل از چنتا بچه ی اهل و پایهی درس خوندن بذارم، که توش باهم برنامه هفتگی بریزیم، به هم انگیزه بدیم، مشکلاتکارمون و برنامه ریزیمون رو بررسی کنیم.وقتی اینجور کارا گروهی میشه، پایبندیآدم هم میره بالا و از دوستاش گاهی چیزای خوبی می شنوه که به فکر خودش نمیرسه. امااین کار یه سری آفتا هم داره، ریزش و شل اومدن آدما وسط کار یکی از موارده.

پارسال مجبور بودم هفتگی جمعا یک ساعت و نیمپیاده روی داشته باشم، اما امسال همش توی خونم و واقعا حس کرختی و بدن درد دارم.واقعا باید یه فکری به حال خودم بکنم.

یه چیز جالبی که باهاش آشنا شدم، جدول Habit Tracker بود. توش عادتا رو می نویسی و توی 30روز، بررسی می کنی هرروز این عادتی که میخواستی برای خودت درست کنی انجام دادی یانه. منم از این جدولا میخوام!

وقتی سلام و احوالپرسی ها برایم مسئله می شود!

مهاجم فرهنگی یا اسطوره؟

شیر مسموم، دختر مظلوم؛ تئاتر مغموم

برنامه ,یه ,واقعا ,توی ,کار ,میخوام ,برنامه ماهانه ,ماه دیگه ,برای ماه ,آدما وسط ,اومدن آدما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هدف وبسایت رسمی ورودی 95 پزشکی دانشگاه ایران سلامتی و پزشکی بواسیر یا هموروئید چیست و راه های درمان بیماری هموروئید یا بواسیر چین خوردگی های عمر من اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق دنیای ریاضیات lisasares suddenly ubsthesaret