محل تبلیغات شما

یا من یخفی علیه ذره من العالمین، ای که ذره ای از عالم از او پوشیده نیست

این هفته هم به خوبی و خوشی گذشت و من به جز دوشنبه که خدمتتون عرض کردم، برنامه ی درس خوندن رو مصمم دنبال کردم. کتاب تستام هم که شکر خدا کامل شدن(آقای اسلامی با 40درصد تخفیف برامون گرفت، چون معلمه و امشب به دستم رسیدن) و خلاصه دیگه بهونه ای نمونده! از پیشرفتای این هفته میتونیم به: بازی کردن با اعضای خانواده، پیش بردن کتاب خوندنم و قطع نکردنش(غیر درسی منظورمه)، چهارشنبه درس خوانی، جدول تست زنی و درصدگیری(برای هانیه، دختر همسایمونه)، پر کردن جدول زمان مدرسه و همون روز خوانی با شدت مناسب اشاره کنیم. شکست رو هم میشه توی دیرخوابی(قابل توجیه نیست) و خوش گذرونی دوشنبه دید اما به نظرم لازم بود. حال به بررسی روندی که توی این دو سه هفته شروع شده می پردازیم. چی شد، و چرا؟! فاطمه زهرای شه خوان، چطور یهو تن به یک جا نشینی داد؟
(توی این پست به خوبی/بدی این روند اشاره نمی کنیم. صرفا علت ها بررسی میشن.)

وقتی سلام و احوالپرسی ها برایم مسئله می شود!

مهاجم فرهنگی یا اسطوره؟

شیر مسموم، دختر مظلوم؛ تئاتر مغموم

هفته ,ای ,توی ,هم ,رو ,درس ,به خوبی ,توی این ,توجیه نیست ,توی دیرخوابی ,دیرخوابی قابل

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت مهندسی شهران سازه آفاق doorssournyna ایمپاس تولید انواع لایت باکس های تبلیغاتی دنیای آبی و صورتی گروه تجاری آبو،لمینت،پارکت،کفپوش،کاغذدیواری،درب ضد سرقت malbilbdervie Kathryn's info آریان زمین blubgumisni